czwartek, 19 marca 2020

Olejek do kąpieli ORIFLAMEWitajcie, dziś przychodzę do Was z recenzją, która powinna pojawić się tutaj już dawno temu jak zresztą widać po zdjęciach. Jednak jestem dziś i chciałabym podzielić się z Wami moją opinią na temat olejku do kąpieli z firmy ORIFLAME. 
Zapraszam do recenzji!


Olejek bardzo intensywnie testowałam zimą i też wtedy robiłam sobie długie i gorące kąpiele relaksacyjne. Co prawda już mi się skończyło to opakowanie ale myślę, że trzeba pomyśleć o następnym bo olejek do kąpieli to jest kosmetyk, którego wcześniej nie używałam a okazało się, że jet zbawienny dla mojej suchej skóry.

Każda matka marzy o chwili spokoju i odprężenia podczas kąpieli, również do takich należę. Nigdy jakoś jednak nie miałam okazji zażywać kąpieli z dodatkiem olejku. Kąpiel z olejkiem relaksacyjnym od Oriflame jest bardzo miłą odskocznią od dnia codziennego.
Zapach olejku jest bardzo przyjemny i unosi się w powietrzu zaraz po napełnieniu wanny ciepłą wodą. Testując olejek nie zmieniałam żelu  myjącego, dlatego mogę śmiało stwierdzić, że skóra po kąpieli z dodatkiem olejku nie była przesuszona ani podrażniona. Gładkość i miękkość była wyczuwalna na skórze po każdej kąpieli. Myślę, że świetnie sprawdziłby się u osób  u których woda jest twarda. 

Znacie ten olejek? Używacie takich kosmetyków do kąpieli?

Pozdrawiam
nutkowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli chcesz podzielić się nawet krótką opinią na temat wpisu, śmiało pisz! Jestem otwarta na wszelkie komentarze, nie tylko pozytywne. Staram się zawsze odpowiadać na pozostawiony komentarz i zaglądać do wszystkich moich komentatorów.
Proszę nie dodawać jednak komentarzy reklamujących blog, czy też zapytania o wzajemną obserwację, jeśli uznam, że Twój blog mi się podoba sama dołączę do grona Twoich czytelników;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...