wtorek, 17 grudnia 2019

Mgiełka do ciała Oriflame


Hej.
Grudzień to czas zapachów nie tylko tych unoszących się w kuchni. Osobiście najbardziej lubię używać mgiełek latem lub właśnie zimą. Ostatnio testuję mgiełkę do ciała od firmy Oriflame o wdzięcznej nazwie Bali. Ciekawi jaki to zapach oraz czy się sprawdził?
Zapraszam na dalszą część posta!
Przez dłuższy czas nie używałam żadnych zapachów ze względu na małe dziecko, jednak myślę, że nadszedł najwyższy czas na używanie perfum bądź delikatnych mgiełek do ciała.
Dzisiejszy bohater zdecydowanie należy do tego gatunku.
Zapach jest specyficzny i nie bez przyczyny na opakowaniu widnieją palmy i zachód słońca. Osobiście zapach bardzo kojarzy mi się z egzotyką i ciepłymi krajami.
Delikatność i lekkość- to najwyraźniejsze cechy mgiełki. Pomimo tego, iż zapach nie jest agresywny to utrzymuje się dość długo na skórze. Mgiełka Vip Club-Bali jest lekko słodka i kwaśna zarazem, nie drażniąca oraz nie dusząca.
Myślę, że to fajna alternatywa dla delikatnych perfum.


Rodzaj opakowania: Tworzywo sztuczne
Rodzaj dyfuzora: atomizer
Pojemność: 75 ml
Używałyście tej mgiełki?
Znacie ten zapach?


Pozdrawiam
nutkowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli chcesz podzielić się nawet krótką opinią na temat wpisu, śmiało pisz! Jestem otwarta na wszelkie komentarze, nie tylko pozytywne. Staram się zawsze odpowiadać na pozostawiony komentarz i zaglądać do wszystkich moich komentatorów.
Proszę nie dodawać jednak komentarzy reklamujących blog, czy też zapytania o wzajemną obserwację, jeśli uznam, że Twój blog mi się podoba sama dołączę do grona Twoich czytelników;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...