środa, 6 marca 2019

Yankee Candle: Snow in love


Witajcie, dziś przedstawię Wam wosk, który zdecydowanie wyglądem przywołuje całkiem niedawno obchodzone walentynki, jednak czy jego woń zapachowa również przypomina o dniu zakochanych?
Zapraszam na recenzję!Dzisiejszy wosk zdecydowanie należy do tych z serii wosków o delikatniejszym zapachu. Wosk Snow in love po samej nazwie wskazuje, że jego woń zapachowa ma przypominać nam o walentynkach oraz zimowej miłości.
Wosk po odpaleniu w kominku bardzo wolno rozprzestrzenia się po pokoju i jest bardzo słabo wyczuwalny przy krótkim jego paleniu. Z pewnością nie będzie przeszkadzał osobom, które nie przepadają za intensywnymi papachami. Nie jest on duszący ani drażniący. Osobiście zaraz po odpaleniu i roztopieniu się wosku w kominku poczułam przyjemny i delikatnie słodki zapach. Uwielbiam zapach paczuli i to on według mnie jest tutaj na pierwszym planie. Według Yankee Candle wosk ma mieć nuty zapachowe drzew iglastych oraz paczuli. Nie jestem przekonana do nuty zapachowej drzew iglastych ale na pewno coś w tym jest, ponieważ wosk ma specyficzny zapach.

Waga: 22g
Cena: 9zł
Dostępność: https://www.goodies.pl/woski-zapachowe/381-sniezna-milosc-snow-in-love.html


Znacie ten wosk?
Lubicie takie nuty zapachowe?


Pozdrawiam
nutkowa

1 komentarz:

Jeśli chcesz podzielić się nawet krótką opinią na temat wpisu, śmiało pisz! Jestem otwarta na wszelkie komentarze, nie tylko pozytywne. Staram się zawsze odpowiadać na pozostawiony komentarz i zaglądać do wszystkich moich komentatorów.
Proszę nie dodawać jednak komentarzy reklamujących blog, czy też zapytania o wzajemną obserwację, jeśli uznam, że Twój blog mi się podoba sama dołączę do grona Twoich czytelników;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...