poniedziałek, 6 marca 2017

Żegnając zimę zapachem... YC: Winter glow


Podobno dzięki zapachowi możemy przywołać daną porę roku. Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami dlatego dziś mam dla Was recenzję jeszcze nieco zimowego wosku od Yankee Candle o nazwie Winter Glow.
Jednak czy zapach przywołuje zimę, tego dowiecie się w dalszej części postu.
Zapraszam!Zapach Winter Glow jest jednym z tych zapachów, który ciężko określić.Wosk Winter Glow jest wyjątkowo delikatnym woskiem. Zapach jest prawie niewyczuwalny. Musimy poczekać dłuższą chwilę by poczuć delikatny zapach palącego się wosku. Nuty zapachowe tego wosku to świerk, drzewa. Wosk zdecydowanie pomoże nam się odprężyć.  Zapach jest bardzo subtelny i lekki. Z pewnością przypadnie go gustu osobom, które nie przepadają za mocnymi i agresywnymi zapachami. Zapach nie drażniący i nie duszący, przypomina delikatne damskie perfumy. Ciężko określić czy wyraźnie czuć drzewa iglaste podczas palenia wosku, jednak ciężko go przypisać do zimy.Cena: 9 zł
Pojemność: 22g
Dostępność wosku; http://www.goodies.pl/woski-zapachowe/1807-winter-glow.html?search_query=winter+glow&results=6


Znacie ten zapach?
Lubicie takie delikatne zapachy?


Pozdrawiam
nutkowa

1 komentarz:

Jeśli chcesz podzielić się nawet krótką opinią na temat wpisu, śmiało pisz! Jestem otwarta na wszelkie komentarze, nie tylko pozytywne. Staram się zawsze odpowiadać na pozostawiony komentarz i zaglądać do wszystkich moich komentatorów.
Proszę nie dodawać jednak komentarzy reklamujących blog, czy też zapytania o wzajemną obserwację, jeśli uznam, że Twój blog mi się podoba sama dołączę do grona Twoich czytelników;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...