niedziela, 6 lipca 2014

Co wyszło z rozdania oraz gdzie byłam przez ostatnie dwa miesiące
Cześć, nie ukrywam, że przez ostatnie dwa miesiące na moim blogu panowała pustka a to wszystko przez brak czasu... sesja, zaliczenia, projekty, egzaminy, kolokwia, nauka dziennie i zaocznie i w efekcie nie miałam czasu na  pisanie postów.  Kiedy już  miałam chwilę wolnego czasu, wolałam obejrzeć jakiś film z chłopakiem i kompletnie się polenić;) Poza tym przez cały ten czas  nie miałam ze sobą aparatu bo zostawiłam go w domu razem ze zdjęciami i  zapomniałam sobie je zgrać i zabrać ze sobą na studia, nie wspomnę już, że w czerwcu raz byłam tylko w domu;( bądź co bądź teraz mam pracę i również nie będzie mnie tu dużo.


To na tyle w pierwszej części posta, w drugiej chciałabym napisać parę słów podsumowujących mój konkurs, który trwał do 30 czerwca.
Niestety zawiodłam się, ponieważ w konkursie wzięło udział 16 osób a wytyczyłam sobie pułap minimum 50. Z racji tego, że nie zaznaczyłam innych specjalnych wymagań, byłam przekonana, że tych osób będzie więcej.
W tej sytuacji bez sensu jest robienie losowania wśród tak małej liczby osób.
Trudno... to był mój pierwszy konkurs i liczyłam się z niewypałem powiem szczerze ale bardziej nie dopuszczałam tej myśli do siebie. To na tyle, uciekam szykować się na festyn nad jeziorkiem. Pomimo tego, że po wczorajszym jeszcze nie mam sił to brakowało mi takich wiejskich imprezek;)

Pozdrawiam
nutkowa

4 komentarze:

 1. Życzę miłej zabawy na festynie :)
  I szkoda, że tak mało osób zgłosiło się do konkursu :(

  OdpowiedzUsuń
 2. czyli nikt nic nie wygrał, jednym słowem konkurs da zdobycia obserwatorów??? a co z tymi 16 osobami, które się zgłosiły, masz je głęboko w dupie??? raczej tak,pozdrawiam, zyczę udanych wakacji bez bloga, lepiej już tuta nie wracaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi anonimku szkoda,że nie jesteś na tyle odważny by ujawnić swoją tożsamość ale podejrzewam, że jesteś jedną z osób, które brały udział w rozdaniu.
   1) to nie było rozdanie dla zdobycia obserwatorów bo mi na tym kompletnie nie zależy, w przeciwnym razie zrobiłabym setki rozdań i poczyniła inne czynności aby ich pozyskać a jak widzisz tak nie jest.
   2) osoby, które zgłosiły się do rozdania dobrze wiedziały, że rozstrzygnie się ono jeśli zgłosi się min. 50 osób, wszystkie zgłoszenia były jawne i dostępne dla wszystkich, więc na bieżąco było można je sprawdzać.
   3) nie możesz zabronić mi wchodzić na mojego bloga bo po prostu nie masz do tego prawa.
   Pozdrawiam Cię serdecznie ;)

   Usuń

Jeśli chcesz podzielić się nawet krótką opinią na temat wpisu, śmiało pisz! Jestem otwarta na wszelkie komentarze, nie tylko pozytywne. Staram się zawsze odpowiadać na pozostawiony komentarz i zaglądać do wszystkich moich komentatorów.
Proszę nie dodawać jednak komentarzy reklamujących blog, czy też zapytania o wzajemną obserwację, jeśli uznam, że Twój blog mi się podoba sama dołączę do grona Twoich czytelników;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...